ÉVSE Tollaslabda Szakosztály - Érd

. . . . . Gyemek és felnőtt alkalmak a Batthyány Sportcsarnokban . . . . . . Cím: 2030 Érd, Fácán köz 1.

 

kozepen_az_erdiek.jpg

 ORSZÁGOS TERÜLETI DÖNTŐ

2014. FEBRUÁR 8.

17 induló játékosunk közül 15 bejutott az országos döntőbe!!!

I. kcs

Nagy Eszter és Villás Vivien III. hely

Flórián Tamás I. hely, Vid Ferenc II. hely

II. kcs

Györgylőrincz Krisztina I. hely, Bugyenszky Adrienn II. hely,

Perényi Zsófi és Szabó Fanni Dominika III. hely

Harmos Márton II. hely, Mészáros Vencel és Szántó Hunor III. hely

III. kcs

Tóth Tamara II. hely

Nagy Richárd I. hely, Tóth Róbert II. hely

IV. kcs

Boros Boglárka II. hely

Gratulálunk!!!!

 

 

 

 *  *  *  *  *

 

Tollaslabda diákolimpiák

PEST MEGYEI DÖNTŐ - 2014 ÉRD

"Toll-A" kategória - II. kcs fiú

KIS-KASZA MIKLÓS - 1. hely

 "Toll-A" kategória - IV. kcs fiú

 POTHORSZKY MÁRK - 2. HELY

  Műanyaglabdás verseny:

továbbjutóink

I. kcs

Nagy Eszter, Schvirján Zsófi és Villás Vivien

Flórián Tamás, Vid Ferenc

II. kcs

Györgylőrincz Krisztina, Bugyenszky Adrienn,

Perényi Zsófi és Szabó Fanni Dominika

Harmos Márton, Mészáros Vencel és Szántó Hunor

III. kcs

Tóth Tamara, Nagy Richárd és Tóth Róbert

IV. kcs

Boros Boglárka és Schvirján Olivér

 

 

 

 ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIA

 2013. 04.05-07. KISKUNFÉLEGYHÁZA

helyezettek

 II. kcs fiú műanyag labda

KIS-KASZA MIKLÓS - DIÁKOLIMPIAI BAJNOK

 NAGY RICHÁRD - II. HELY

 

dobogo_kkf.jpg

 

II. kcs lány toll labda

POTHORSZKY RENÁTA - DIÁKOLIMPIAI BAJNOK

BOROS ZSÓFIA - III. HELY

 

 

u11lany_kkf.jpg

 III. kcs fiú toll labda

 DULCZ ZSOMBOR - III. HELY

 Rájátszásba bejutó, éremért játszó versenyzőink:

 TÓTH TAMARA - II. kcs, VAKARCS ÁDÁM - II. kcs

  BOROS BOGLÁRKA - III. kcs

 További eredményesen szereplő versenyzőink:

 BUGYENSZKI ADRIENN, GYÖRGYLŐRINCZ KRISZTINA

 PERÉNYI ZSÓFIA, BOROS GERGELY, DULCZ BENDE, TÓTH RÓBERT

 POTHORSZKY MÁRK

 

*  *  *  *  *

 

 

ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIA

 

2012.03.23.-25. SALGÓTARJÁN

 

 KÉPTÁR:

 

 FOTÓ: TORNAI TIBOR

 

1.a.renata_orszagos_bajnok.jpg

 

 

1.bmalna_ii.kcs..jpg

 

 

2.gergo_ii.kcs..jpg

 

 

3.bogi_iii.kcs..jpg

 

 

5.mark_eremmel.jpg

 

 

ivett_v.kcs..jpg

 

 

7.noemi_vi.kcs..jpg

 

 

 

9.szuloi_buszkeseg.jpg

 

 

10.reni_a_dobogon.jpg

 

 

11.dijatadas.jpg

 

 

12.mark_iii..jpg

 

 

A 2011 – 2012. tanévi tollaslabda országos diákolimpiát Salgótarjánban rendezték meg 2012.március 23. és 25. között. A bejutás feltétele az volt, hogy a területi fordulón dobogós helyezést kellett elérni.

 

 A versenyt svájci rendszerben bonyolították le, ami 6 mérkőzést jelentett mindenkinek.

 Jelen voltak az ország legjobb játékosai. Iskolánkat 4 tanuló képviselte.

  Nagyon izgalmas, sportszerű játéknak lehettünk tanúi. Sokszor 1-2 pontos különbség volt a gyerekek között.

 

 

Helyezések

 

 

Helyezés

Név

Megjegyzés   I-II.kcs lány

I.

Pothorszky Renáta (2002)

3.t

Batthyány Általános Iskola és Sportiskola Érd

 

 

Helyezés

Név

Megjegyzés   III. kcs. fiú

III.

Pothorszky Márk (1999)

6.t

Batthyány Általános Iskola és Sportiskola Érd

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bár nem értek el dobogós helyezést,de kiválóan  játszottak:

 

 

 

 

 

 

 

Név

Megjegyzés   I-II.kcs lány

Kvak Anasztázia (2001)  4.t

 

Batthyány Általános Iskola és Sportiskola Érd

 

Megjegyzés   V.kcs lány

Kis-Kasza Ivett Margaretta (1996) 8.b

Batthyány Általános Iskola és Sportiskola Érd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Minden játékosnak gratulálnak, és további sikereket kívánnak a felkészítők: Petrovits Sándor,Tornai Tibor és Tinka Lajos.           

 

 

 

 

 

 

 

Érd,2012-03-25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

Más érdi induló( 4fő)

 

 

 

 

 

 

 

(ÉVSE)

 

 

 

 

 

 

 

Bár nem értek el dobogós helyezést,de kiválóan  játszottak:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Név

Megjegyzés   I-II.kcs. fiú

Boros Gergely (2001)

Bolyai János Általános Iskola Érd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Név

Megjegyzés   III.kcs. lány

Boros Boglárka (2000)

Bolyai János Általános Iskola Érd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Név

Megjegyzés   VI.kcs. lány            

Hota Noémi (1993)  ÉVSE

Bálint Márton Általános- és Középiskola Törökbálint

 

 

 

 

 

 

 

Helyezések-A kategória

 

 

 

 

 

 

 

Országos bajnok

 

 

 

 

 

 

 

A  BATTHYÁNY ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS SPORTISKOLA VOLT TANULÓJA

 

 

 

 

 

 

 

Helyezés

Név

Megjegyzés   V.kcs. lány

I.

Körösi Ágnes Klára (1995)

Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium Érd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

2012. február 11. Szendehely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A 2011 - 2012. tanévi tollaslabda területi diákolimpiát B kategóriában Szendehelyen rendezték meg 2012.február 11-én.

 

 

 

 

 

 

 

Három megye (Pest megye, Nógrád megye, Heves megye) 5 korcsoportjának megyei dobogós helyezettjei vettek részt ezen a sportrendezvényen. Pest megyéből 37, Érdről 11, iskolánkból nyolc játékos szerzett indulási jogot a diákolimpiára.

 

 

 

 

 

 

 

A versenyt svájci rendszerben bonyolították le, ami 5-6 mérkőzést jelentett mindenkinek.

 

 

 

 

 

 

 

Nagyon izgalmas, sportszerű játéknak lehettünk tanúi. Sokszor 1-2 pontos különbség volt a gyerekek között.

 

 

 

 

 

 

 

Helyezések

 

 

 

 

 

 

 

Érd( a félkövér betűs nevek batthyánysok)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helyezés

Név

Megjegyzés   I-II.kcs. fiú

I.

Boros Gergely (2001)

Bolyai János Általános Iskola Érd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helyezés

Név

Megjegyzés   I-II.kcs lány

I.

Pothorszky Renáta (2002)

3.t

Batthyány Általános Iskola és Sportiskola Érd

II.

Kvak Anasztázia (2001)

4.t

Batthyány Általános Iskola és Sportiskola Érd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helyezés

Név

Megjegyzés   III. kcs. fiú

II.

Pothorszky Márk (1999)

6.t

Batthyány Általános Iskola és Sportiskola Érd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helyezés

Név

Megjegyzés   III.kcs. lány

III.

Boros Boglárka (2000)

Bolyai János Általános Iskola Érd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helyezés

Név

Megjegyzés   V.kcs. lány

III.

Kis-Kasza Ivett Margaretta (1996) 8.b

Batthyány Általános Iskola és Sportiskola Érd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helyezés

Név

Megjegyzés   VI.kcs. lány            

II.

Hota Noémi (1993)  ÉVSE

Bálint Márton Általános- és Középiskola Törökbálint

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiválóan játszottak Kis kasza Miklós 2.t.,Pintér Olivér 4.t,  és Takács Zoltán 6.t osztályos tanulók is.

 

 

 

 

 

 

 

Ők emléklapot kaptak.       

 

 

 

 

 

 

 

A korcsoportok első három helyezettjei bejutottak az országos tollaslabda diákolimpiára, melynek helyszíne Salgótarján, időpontja 2012-március 23-25 lesz.     

 

 

 

 

 

 

 

Minden játékosnak gratulálnak és további sikereket kívánnak a felkészítők: Petrovits Sándor,Tornai Tibor és Tinka Lajos. A szülőknek ezúton is köszönjük a gyermekek szállításában nyújtott segítséget.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A március 23-25-i országos döntőbe továbbjutott versenyzőink:

 

 

 

 

 

 

 

I-II. kcs

 

 

 

 

 

 

 

Pothorszky Renáta I., Kvak Anasztázia II., Boros Gergely I.

 

 

 

 

 

 

 

renimalna.jpg

 

 

 

 

 

 

 

ii.korcsoport_fiuk.jpg

 

 

 

 

 

 

 

III. kcs

 

 

 

 

 

 

 

Boros Boglárka III., Pothorszky Márk II

 

 

 

 

 

 

 

bogi_iii.hely.jpg

 

 

 

 

 

 

 

mark_edzojevel.jpg

 

 

 

 

 

 

 

V. kcs

 

 

 

 

 

 

 

Kis-Kasza Ivett III.

 

 

 

 

 

 

 

ivett_iii.hely.jpg

 

 

 

 

 

 

 

VI. kcs

 

 

 

 

 

 

 

Hota Noémi II.

 

 

 

 

 

 

 

reni_a_bajnok.jpg

 

 

 

 

 

 

 

pillanatkep_oliverrol.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiváló játékot mutattak, de sajnos a dobogós helyezést nem értek el:

 

 

 

 

 

 

 

Kis-Kasza Miklós, Pintér Olivér és Takács Zoltán.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

badminton_plakat.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A 2011 - 2012. tanévi tollaslabda megyei diákolimpiát az érdi Batthyány Általános -és Sportiskolában  rendeztük meg december 29-én..

 

 

 

 

 

 

 

A versenyre 16 település:

 

 

 

 

 

 

 

( Dánszentmiklós, Érd, Kocsér, Jászkarajenő, Albertirsa, Göd, Nagykőrös, Törökbálint,

 

 

 

 

 

 

 

Zsámbék, Kartal, Budakeszi, Monor, Szentendre, Vác, Verőce, Csömör) 114 játékosa nevezett.

 

 

 

 

 

 

 

A tanulók A és B kategóriában , hat korcsoportban fiú és lány csoportokban játszhattak.

 

 

 

 

 

 

 

A B kategóriában egy szettes,15 pontig tartó játszmákban mérkőztek meg egymással a versenyzők.

 

 

 

 

 

 

 

Érdről 26-, a Batthyány Általános-és Sportiskolából 17 játékos indult.

 

 

 

 

 

 

 

Korcsoportonként, nemenként az első 4 játékos juthatott tovább a Szendehelyen megrendezésre kerülő területi versenyre. Érdről 12-en,  ebből iskolánkból 8-an jutottak tovább.

 

 

 

 

 

 

 

Érd, Batthyány Általános Iskola és Sportiskola

 

 

 

 

 

 

 

Pest megyei tollaslabda diákolimpián indulók névsora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ssz.

név

oszt.

kcs.

nem

megjegyzés

helyezés

1.

Kis Kasza Miklós

2.t

B II.

fiú

továbbjutott

II.

2.

Szántó Dániel Hunor

2.t

B II.

fiú

 

 

3.

Vakarcs Ádám

2.t

B II.

fiú

 

 

4.

Bugyenszky Adrienn

2.t

B II.

lány

továbbjutott

III.

5.

Pothorszky Renáta

3.t

B II.

lány

továbbjutott

I.

6.

Földényi Gergő

4.t

B II.

fiú

 

 

7.

Pintér Olivér

4.t

B II.

fiú

továbbjutott

III.

8.

Sípos Zsolt

4.t

B II.

fiú

 

 

9.

Kovács Bálint

4.t

B II.

fiú

 

 

10.

Perényi Zoltán

4.t

B II.

fiú

 

 

11.

Kvak Anasztázia

4.t

B II.

lány

továbbjutott

II.

12.

Füredi Anita

5.t

B III.

lány

 

 

13.

Pothorszky Márk

6.t

B III.

fiú

továbbjutott

II.

14.

Takács Zoltán

6.t

B III.

fiú

továbbjutott

III.

15.

Sikari Norbert

6.t

B III.

fiú

 

 

16.

Brunecker Attila

6.t

B III.

fiú

 

 

17.

Kis Kasza Ivett

8.b

B V.

lány

továbbjutott

III.

 

összesen:

 

 

 

8 fő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulálunk minden résztvevőnek a sportszerű játékért! A játékosokat Petrovits Sándor, Tornai Tibor és Tinka Lajos készítették fel. A versenybíróság elnöke Büki Sarolta volt. Munkánkat Varga Viktória,Gondos Dániel És Demeter Judit felnőtt játékosok segítették.

 

 

 

 

 

 

 

Köszönet illeti munkájukat!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Az Érdi Vse Tollaslabda Szakosztályát a Pest megyei döntőn az alábbi játékosok képviselték:

 

 

 

 

 

 

 

II. korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

Bugyenszki Adrienn, Kvak Anasztázia, Pothorszky Renáta

 

 

 

 

 

 

 

2kcs_lanyok.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Boros Gergely, Dulcz Bende, Földényi Gergő, Kis-Kasza Miklós, Kovács Bálint, Perényi Zoltán, Pintér Olivér, Sipos Zsolt, Szaszák Péter, Szántó Dániel Hunor

 

 

 

 

 

 

 

ii.kcs.fiuk.jpg

 

 

 

 

 

 

 

III. korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

Boros Boglárka, Füredi Anita, Jánosi Dóri

 

 

 

 

 

 

 

mark_zoli_3kcs.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Dulcz Zsombor, Pothorszky Márk, Sikari Norbert, Szaszák Norbert, Takács Zoltán,

 

 

 

 

 

 

 

IV: korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

Brunecker Attila

 

 

 

 

 

 

 

V. korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

v.kcs.lanyok.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kis-Kasza Ivett

 

 

 

 

 

 

 

VI. korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

hotanoemi_6kcs.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Hota Noémi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A verseny egyik díszvendége illetve díjátadásra is felkért személye - Cserni János örökös magyar bajnok - értrékes különdíjakat is felajánlott 2 kiválasztott versenyzőnek.

 

 

 

 

 

 

 

csernij_kulondijasok.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Minden indulónak gratulálunk az eredményes részvételért, a felkészülés során nyújtott munkájáért, a kitartásért. A továbbjutóknak pedig sok sikert a következő fordulóban!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Beszámoló - 2010. december

 

 

 

 

 

 

 

A 2010 - 2011 . tanévi tollaslabda megyei diákolimpiát az érdi Batthyány Általános -és Sportiskolában  rendeztük meg december 12-én.

 

 

 

 

 

 

 

A versenyre 14 település:

 

 

 

 

 

 

 

( Dánszentmiklós, Érd, Kocsér, Jászkarajenő, Albertirsa, Göd,Nagykőrös, Törökbálint,

 

 

 

 

 

 

 

Zsámbék, Kartal, Budakeszi, Monor, Szentendre,Vác) 131 játékosa nevezett.

 

 

 

 

 

 

 

A mérkőzések svájci rendszerben, sportszerűen, fegyelmezetten zajlottak le. Köszönet érte a rendezőknek!

 

 

 

 

 

 

 

A kategóriában 4, B kategóriában 36 érmet tudtunk kiosztani az öt különböző korcsoportban.

 

 

 

 

 

 

 

Az érmesek  február 12-én a területi fordulón vehetnek részt Szendehelyen.

 

 

 

 

 

 

 

Érdr





Weblap látogatottság számláló:

Mai: 6
Tegnapi: 37
Heti: 108
Havi: 1 403
Össz.: 128 497

Látogatottság növelés
Oldal: Diákolimpia
ÉVSE Tollaslabda Szakosztály - Érd - © 2008 - 2017 - erditollas.hupont.hu

A HuPont.hu ingyen weblap készítő egyszerű. Weboldalak létrehozására: Ingyen weblap

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban:


▲   Itt: érdi tollas - Vatera.hu
X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »